Saturday, August 26, 2023

פתרון קל

קטגוריה כתבות

מזל טוב ! אחראי על תכנון וארגון המסיבה הרווקים של החבר הכי טוב שלך! האם — נכון, למי יש זמן בין עבודה שוחקת, בית הספר, הקשה עלהחברה להתחתן כי «כל החברים שלי היו נשואים או להתחתן בכל רגע, מה שאתה צריך לעשות את האימון בחדר הכושר, אל תשכחו להתקשר אחיך צריך עזרה אותו לדירה בצפון — בקיצור, אכלת אותה — אתה צנח תיק שאף אחד לא באמת רוצה לעשות לעצמו ירידה זו היא לא באמת אופציה כשמדובר בארגון אמש רווק הכי טוב שלך לחבר חופשי ומאושר. . אז בוא תהיה גבר, לתפוס את עצמך באמצע חיוך מזויף בעקביות הפנים לחזור על המנטרה: «. מה לא עושים בשביל חברים»
החלטנו לעשות את זה קל יותר ליצור מדריך מקיף כדי שתוכל להפיק מסיבת רווקים (אתה רואה! כולם לא באמת נגדך). במדריך זה תוכלו למצוא רעיונות במקומות בהם אתה יכול לבלות, מסיבות רווקים רעיונות לייצר נישה, איך לבחור, חשפנית סדנאות ופעילויות, שתיית משחקים ועוד …

וילות

המגמה שכבר קיים די הצדדים סינגלים בזמן. הרעיון הבסיסי הוא כי ניתן לשכור במקומות רבים ברחבי הארץ וילות ללילה אחד או יותר, בדרך כלל, כולל בריכה בחצר מפוארים, מה יותר מתאים מסיבת הרווקים? חוץ מזה, וילות להשכרה וגם פותר את הבעיות של «טכנית» שעלולות להתעורר אם להפוך את מסיבת הרווקים בבית או במועדון — למשל, אף אחד לא פתאום מגיע הביתה, או לסגור את המועדון ואת התושבים יש את השמחה, ואתה אפשר להמשיך את המסיבה עד אז כל מה שאתה רוצה. והחשוב מכל: מסיבת רווקים בוילה חוסכת לך את הטרחה של ניקיון וארגון לפני, ואם אתה לא עושה יותר מדי בלגן, וכלים לשימוש — פעמיות, סביר להניח כי גם לנקות אחרי המסיבה לא יהיה קשה מדי.

דירות לופטים

מעניין חלופה מעשית לחדר במלון. להשכרה סוויטה / חדר במלון הוא בדרך כלל עניין פשוט, אבל לנסות לשכור סוויטה רווקים מסיבת ולגלות איך זה מסובך. רוב המלונות הם הצדדים הנוגעים בדבר אגדות חשפנית מעל שלושה גברים בחדר אחד, ולכן לאסור קיומם. נסה לא לרמות וללכת חבילת מחופשים לזוג. בעקבות הרעש (וגם מסיבה מוצלחת יהיה רעש) אתה יכול להסיר אותו אתה מהחדר ולסגור את המסיבה. אני שונא …

יאכטה

בוא לך להפליג? נפח פול לשמוע מוזיקה? מסיבת רווקים בלב ים היא אכן יקר יותר, אך מספק מגוון רחב של אטרקציות. מצוידים בדרך כלל יאכטות כמו נוסעים קומפקטי — סלון, חדרי שינה, מערכת עם דיסקים, טלוויזיה, מטבחון עם מקרר, תנור , עם מזרונים זולים. אל תפחד משום בחילה של מחלת ים, כמו זה עם אלכוהול כל כנראה לקום בבוקר עם הנגאובר ובחילות. המלצתנו — נסה לבחור יאכטה עם הסיפון גדול המאפשר לצדדים הים מספיק גדול רחב.

ספא
מסיבת רווקים ספא היא חברה ציבורית צדקה של לגיטימית עזיבתו. בשנים האחרונות תופעה מעניינת (אבל מפתיע) — גבר ישראלי מסוקס המראה מודעים כנראה שלו, אסתטיקה, היגיינה, והוא אפילו אוהב לטפח ולפנק את עצמם. אם נפרש מסיכת פנים לניקוי נקבוביות טיפול פדיקור מפואר כדי לרכך את העור הסדוק בכפות הרגליים עשוי להרתיע כמה מהחברים שלך (אם לא עבר עדיין את השינוי גבר חדש), ולהפוך אותם רוצה להזריק לווריד מנות דחוף של מאצ ‘ואיזם . על אסטרטגיה של «פצצה מיסטי» הצביע להם עיסוי מרגיע כי יקבל עיסוי חטוב המיסטיקן הצעיר, שלך הגוף חם הנפט השקופית בידיים מקצועיות על הגוף שלך (אם הם עדיין מתנגדים שלף את הרובים שלהם: אופציה כבודי — עיסוי, זה בטוח ישכנע אותם …). הוספת אלכוהול, חברים, קייטרינג חשפנית — ואתה מקבל את הבידור המושלם כי ירגיע את החתן ואת יאפשר לחברי כמה שעות של פינוק וניתוק הלחץ בסביבה החיצונית .

רוחנית מסיבת רווקים — ערב עם המיסטיקן
המגמה הרוחנית של השנים האחרונות לא לעזוב את ראשון הצדדים באזור. זה הרוחנית האמיתית הערב מעגל את האסוציאציות של נשים האוהל האדום הרבה יותר מסיבות רווקות פופולרי. ערב עם מיסטיקן שיכול לצוץ כמהנה (ואולי אפילו מהנה) ולחבר אתכם המודעות הרוחנית שלך, המודעות הסביבתית, השאיפה לאיזון קוסמי, הרצון לחבק עצים ולהיות אופטימיים. במקרה הגרוע ביותר, שמרת לעצמך את הטיול בהודו מגיע בזמן אתה מרגיש משועמם שחוקים בעבודה, ואומר כי לפחות ניסית «כדי ליצור קשר עם שורשים עמוקים של הנשמה שלך.»

מסיבת רווקים החברה להגנת הטבע אוהבי — שטח פעילויות
יש שני דברים הטבועה בגנטיקה של כל אדם ללא יוצא מן הכלל: מין פעולה. אז למה לא לשלב בין שתי אהבות גדולות וליצור אירוע בלתי נשכח? שבר את השגרה ולעשות משהו מקורי, נועז ומעניין יותר. צניחה חופשית, רכיבה על סוסים, טרקטורונים, קמפינג בשטח, פעילויות ספורט קיצוניים הם קומץ של מגוון רחב של מסיבת הרווקים. אנו מציעים להתייעץ תחילה עם החתן, התברר מה שהוא אוהב לתת לדמיון שלך להתפרע.
אזהרה: לא מתאים לכולם! בטטות התרבות של היום רובינו עומדים להתנפח כורסאות מול מסך המחשב. לכן, ברור כי חלק מעדיפים את הפורמט הישן, המוכר: רצועת השעון להראות בנוח יושבת על כיסא לבושה ירכיים רפויים חשפנית חטובה יפה מנוון. שקול!

רצועת המועדון

מועדון חשפנות הוא פתרון קל, אבל לא בהכרח מוצלח. יחד עם יתרונות רבים — שפע של חשפניות אספקה בלתי נדלית של אלכוהול, חוסר האינטימיות של החוגגים, חשפניות אשר עוברים את כולם במקום לתת יחס מיוחד אל החתן, ואת קול המוסיקה לחתונה בהחלט לפגוע המפלגה. המחיר נשמע זול בהתחלה, מתברר לשתות יקר כאשר עשרות שקלים בודדים. נלקחה יחד עם, תוכלו למצוא הסרתם לא פחות או יותר במסיבה פרטית בבית או אמנם, ייתכן שיהיה צורך לנקות בסוף, אבל מה לא עושים בשביל חבר טוב.